Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bobocel soptind in noapte....

In jos 
AutorMesaj
NexuS
User
User



Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/12/2009

Bobocel soptind in noapte.... Empty
MesajSubiect: Bobocel soptind in noapte....   Bobocel soptind in noapte.... EmptyMar Dec 29, 2009 4:03 pm

De la distinsii americani am invatat nu numai cum se impusca un presedinte ci si cum se praseste porumbul sau mai nou , cum se injura ca la usa cortului de mohican.. A fi domn e intamplare,a fi om e lucru mare... Este o zicala ce cred ca ne caracterizeaza ca oameni ... A sti sa respecti este o virtute ce multi nu o considera demna de a fi luata in seama... Pe vremea raposatului Pingelica aceste vorbe iti faceau sa iti inghete cotizatia de partid in buzunar si babele si mosii de la coada "universala" cu "lapte,carne,cuie&pantofi" sa isi faca cruce mai ceva ca Papa Paul al doilea la vederea arhimandritului Tomisului la un zaiafet cu leguma-primar al mirificului meu oras... De am transformat acest blog,prin aceasta postare,in reportaj de can-can,imi cer scuze anticipat... Ideea este scurta,vorbele sunt fara numar Very Happy ... Sa ne respectam ca oameni este ideea de baza intr-o comunitate..Cei ce considera ca traiesc in altfel de lume sunt ivitati sa dea "Ignore" acestui articol si postatorului lui... Si era sa uit..Hana...Esti prea pretioasa ca om ,sa fii "desfiintata" de asa-zisi baieti sau fete destepte..Ramai aceeasi si vei avea respectul ce il acorzi..Deja sunt in FunClub Hana...De la Constanta sunny a transmis eternul guraliv NexuS ProjecT Very Happy
Sus In jos
 
Bobocel soptind in noapte....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro :: HuB Night Whisper Zone :: Despre Operatorii Hubului-
Mergi direct la: