Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Dilema Vietii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Dilema Vietii Empty
MesajSubiect: Dilema Vietii   Dilema Vietii EmptyVin Sept 25, 2009 5:05 am

Citind un blog am gasit urmatoarea situatie...si mi s-a parut geniala...voi ce parere aveati?

Sa presupunem ca ai castigat la loto. Ai bani, poti cumpara orice. Iti iei casa perfecta si masina perfecta, iei familiei si prietenilor tot ce vor, ai grija ca tot sa fie bine, ai tot ce vrei. Nu mai exista presiune financiara asupra ta. Acum ce faci? Gandeste-te bine, sigur ai ceva in cap. Ceva ce ai vrea sa faci in continuare.Dar ce?
Sus In jos
Hana
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Hana


Mesaje : 107
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Undeva departe... de nebunia lumii....

Dilema Vietii Empty
MesajSubiect: Re: Dilema Vietii   Dilema Vietii EmptyVin Sept 25, 2009 11:47 pm

Smile mi-ar placea sa merg cu iubitu.... undeva unde e liniste .... intr-o vacanta.... sa nu avem grija de nimic.... sa fie undeva in natura.... departe de civilizatie..... mi-ar place sa ofer bucurie cuiva care chiar are nevoie de o raza de soare in viata... As investi bani in tineri... dar nu ca parlamentarii sau ca bogatii din Ro... ci pe aia care chiar merita... si nu au pile... as merge in parc.... as angaja clowni... si as spune sa le ofere tuturor vata de zahar.... Smile) nush.... as vrea sa vad lume zambind.... lume care pt o clipa sa uite de probleme si necazuri.... sunny
Sus In jos
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Dilema Vietii Empty
MesajSubiect: Re: Dilema Vietii   Dilema Vietii EmptySam Sept 26, 2009 2:04 am

suna tare bine....si e frumos ca vrei sa ii faci si pe ceilalti sa zambeasca Smile :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
Sus In jos
Hana
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Hana


Mesaje : 107
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Undeva departe... de nebunia lumii....

Dilema Vietii Empty
MesajSubiect: Re: Dilema Vietii   Dilema Vietii EmptySam Sept 26, 2009 7:51 pm

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dilema Vietii Empty
MesajSubiect: Re: Dilema Vietii   Dilema Vietii Empty

Sus In jos
 
Dilema Vietii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro :: Community Zone :: 'Perle' si Discutii Filozofice-
Mergi direct la: