Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 De ce sunt barbatii Porci?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
MadMan
Developer
Developer
MadMan


Mesaje : 105
Data de inscriere : 10/09/2009
Localizare : Din Centrul Pamantului

De ce sunt barbatii Porci? Empty
MesajSubiect: De ce sunt barbatii Porci?   De ce sunt barbatii Porci? EmptyMier Sept 16, 2009 4:33 am

Pai cam astea ar fi motivele :
1. Insista ca nesimtitul sa te scoata la shopping sau la restaurant, ca si cand tu n-ai avea bani sau prieteni cu care sa iesi si sa te simti bine cu timpul tau.

2. Iti strica somnul de frumusete trezindu-te la 7 dimineata cu un buchet de trandafiri sau cu o tava cu micul dejun, crezand ca tu ai chef de sclifoselile lui matinale.

3. Se da-n spectacol si se bate cu toti derbedeii si necioplitii care vor sa te violeze pe strada, de parca ar fi un supererou.

4. Se baga si el in seama si vine si te ia cu masina de la job, ca si cand ai avea nevoie sa iti arate cineva drumul spre casa.

5. Cumpara vila la munte de parca tu, ca femeie, ai chef sa iti ingropi tineretile uitandu-te la 3 piscuri si la niste amarati de brazi.

6. Te asteapta acasa balacindu-se intr-o baie cu spuma, inconjurat de lumanari si betisoare parfumate, oferindu-ti unul dintre cele mai dizgratioase spectacole pe care ti-a fost dat vreodata sa le vezi.

7. Te scoate pe cautiune, de parca e treaba lui ce fraude faci tu pe net sau ce afaceri invarti.

8. Nu te lasa sa lucrezi in liniste si vrea tot timpul sa i-l dai lui, incercand sa te faca vinovata pentru faptul ca el se plictiseste de moarte.

9. Da banii pe cearceafuri de satin ca sa te simti tu bine cand dormi, cand de fapt tie nu-ti pasa pe ce dormi, pat sa fie.

10. Iti recunoaste copilul imediat, ca si cand l-ar privi pe el viata ta sexuala.

11. Se abtine sa te vaneze cu harponul in piscina, atunci cand ai cea mai mare nevoie sa faca asta.

Prin urmare ....mai femeilor ...vedeti si noi suntem buni la ceva...asa maruntisuri..
Sus In jos
https://night-whisper.all-up.com
Laurentiu
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Laurentiu


Mesaje : 126
Data de inscriere : 13/09/2009
Varsta : 34
Localizare : Cluj Napoca

De ce sunt barbatii Porci? Empty
MesajSubiect: Re: De ce sunt barbatii Porci?   De ce sunt barbatii Porci? EmptyMier Sept 16, 2009 4:42 am

=))) ....asta e tare =))))
Sus In jos
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

De ce sunt barbatii Porci? Empty
MesajSubiect: Re: De ce sunt barbatii Porci?   De ce sunt barbatii Porci? EmptyMier Sept 16, 2009 5:11 am

unde sunt purcelusii astia? vreau si eu unul Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





De ce sunt barbatii Porci? Empty
MesajSubiect: Re: De ce sunt barbatii Porci?   De ce sunt barbatii Porci? Empty

Sus In jos
 
De ce sunt barbatii Porci?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt mandra de Operatorii mei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro :: Community Zone :: 'Perle' si Discutii Filozofice-
Mergi direct la: