Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Care este ultimul film vazut..

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
MadMan
Developer
Developer
MadMan


Mesaje : 105
Data de inscriere : 10/09/2009
Localizare : Din Centrul Pamantului

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 12, 2009 12:39 am

Care e ultimul film pe care lai vizionat?


7 Again
Sus In jos
https://night-whisper.all-up.com
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 12, 2009 12:48 am

la recomandarea lui razvan am vazut Donnie Darko....o drama...interesanta sa zicem....dar masca de iepure really freaks me out...

in schimb am revazut the illusionist si the prestige .... 2 filme superbe Very Happy
Sus In jos
Hana
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Hana


Mesaje : 107
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Undeva departe... de nebunia lumii....

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: hm....   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 12, 2009 12:53 am

Probabil ca va suna putin cam.... "invechit", dar am vazut "Twilight"... nu am apucat sa-l vad pana acum de curand...
Cred ca e un film care si peste cativa ani va fi unu din cele care merita vazute....


Recomand filmul. Smile
Sus In jos
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 12, 2009 12:57 am

twilight e frumos..dar pt un film cu vampiri sincer ma asteptam la ceva mai mult...daca ai ocazia citeste cartile..sunt superbe....oricat de bun ar fi regizorul nu poate pune tot ce e in carte si in film...asa ca....READ THE BOOKs( ca sunt 4) study
Sus In jos
Hana
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Hana


Mesaje : 107
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Undeva departe... de nebunia lumii....

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: despre Twilight   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 12, 2009 1:02 am

Am citit cele 5 carti (4 carti care urmaresc evenimentele din viatza protagonistilor) si a 5-a care reia subiectul primului volum dar din perspectiva lui Edward. Romanele mereu au fost mai altfel decat ecranizarile. Totusi, imi mentin parerea ca este un film care merita vazut. sunny
Sus In jos
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 12, 2009 1:07 am

uite pe cea de a 5 a nu am citit-o...dar o sa o caut...e un film dragutz....dar...de..parerile sunt impartite....eu ma asteptam la ceva mai mult ....vedem cum o sa fie new moon Cool Cool
Sus In jos
Djohar*Dudaev
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Djohar*Dudaev


Mesaje : 84
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 22
Localizare : Isla de Muerte

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptyDum Sept 13, 2009 4:38 am

Three Kings




Director:
David O. Russell
Writers (WGA):
John Ridley (story)
David O. Russell (screenplay)
Contact:
View company contact information for Three Kings on IMDbPro.
Release Date:
1 October 1999 (USA) more
Genre:
Action | Adventure | Comedy | Drama | War more
Tagline:
In a war without heroes they are kings more
Plot:
In the aftermath of the Persian Gulf War, 4 soldiers set out to steal gold that was stolen from Kuwait, but they discover people who desperately need their help. full summary | add synopsis
Plot Keywords:
Gold | Kuwait | Persian Gulf | Map | Iraq
more
Awards:
5 wins & 13 nominations more
Sus In jos
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 19, 2009 10:47 pm

ultimul film de l-am vazut a fost American History X o drama destul de interesanta...dar nu prea pe gustul meu Very Happy
..dar daca va plac dramele.... merita vazut


Sus In jos
Djohar*Dudaev
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Djohar*Dudaev


Mesaje : 84
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 22
Localizare : Isla de Muerte

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptyDum Sept 20, 2009 7:29 pm

Dura scena: capul si bordura
Sus In jos
Bia
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Bia


Mesaje : 206
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 36
Localizare : Piatra Neamt

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptyLun Sept 21, 2009 3:32 am

da... Shocked
Sus In jos
Hana
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Hana


Mesaje : 107
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Undeva departe... de nebunia lumii....

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 26, 2009 8:31 pm

Pentru cei carora le place Kung Fu

Sus In jos
Hana
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Hana


Mesaje : 107
Data de inscriere : 11/09/2009
Varsta : 45
Localizare : Undeva departe... de nebunia lumii....

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. EmptySam Sept 26, 2009 8:56 pm

The movie is an epic story of a young Genghis Khan and how events in his early life lead him to become a legendary conqueror.

The 9-year-old Temüjin is taken on a trip by his father to select a girl as his future wife. He meets Börte, who says she would like to be chosen, which he does. He promises to return after five years to marry her. Temüjin's father is poisoned on the trip, and dies. As a boy Temüjin passes through starvation, humiliations and even slavery, but later with the help of Börte he overcomes all of his childhood hardships to become one of the greatest conquerors the world has ever known.

Sus In jos
Laurentiu
Night-Whisper Lover
Night-Whisper Lover
Laurentiu


Mesaje : 126
Data de inscriere : 13/09/2009
Varsta : 34
Localizare : Cluj Napoca

Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Law Abiding Citizens   Care este ultimul film vazut.. EmptyDum Feb 21, 2010 4:56 am

va recomand cu caldura urmatorul film -> Law abiding citizens .. e superb ... mi-a placut enorm
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este ultimul film vazut.. Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul film vazut..   Care este ultimul film vazut.. Empty

Sus In jos
 
Care este ultimul film vazut..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care e filmul sufletului tau?
» Imagini sau videoclipuri din orasul in care locuiti/ ati locuit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dchub://Night-Whisper.Xplor.Ro :: Community Zone :: Movies-
Mergi direct la: